31 липня 2018 року о 11:00 год. посадовими особами управління захисту споживачів буде проведений семінар

Дата: 22.05.2018 14:44

31 липня 2018 року о 11:00 год. в приміщенні Надвірнянської РДА, посадовими особами управління захисту споживачів буде проведений семінар.

Темою семінару буде упередження порушень прав споживачів та недопущення на ринок продукції яка не відповідає встановленим вимогам чи є фальсифікованою.

Цей семінар (у формі засідань за круглим столом) буде організовано посадовими особами Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання (виробників, імпортерів та розповсюджувачів продукції) з метою обговорення питання необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів та законодавства у сфері Державного ринкового нагляду.