Вітання від зразкового дитячого драматичного колективу "Хоробрі мандрівники"

Дата: 28.12.2019 09:52

Напередодні Новорого року учасники зразкового дитячого драматичного колективу "Хоробрі мандрівники" Переріслянського будинку культури (керівник Ганна Насадюк) привітали апарат та керівництво Переріслянської сільської ради ОТГ з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Юні артисти влаштували справжнє новорічно-різдвяне свято і додали всім присутнім святкового настрою.

В.о.Переріслянського сільського голови ОТГ  Любов Гук подякували діткам за чудові і щирі побажання та привітання, і в свою чергу також побажала їм весело й гарно провести Новорічні та Різдвяні свята.

У ці останні дні старого року, безумовно, забуваються всі неприємності та труднощі і, звичайно загадуються найзаповітніші мрії не тільки в Новому році ,а й усі роки,які ще будуть у нас попереду.