Профілактичний рейд Служби у справах дітей

2 листопада 2023 року комісією у складі начальника служби у справах дітей, спеціаліста відділу соціального захисту населення, інспектора ювенальної превенції Надвірнянського РВП проведено профілактичний рейд в с. Волосові та в с. Гаврилівці. Здійснено обстеження умов проживання 4 кризових сімей, в яких виховуються 17 дітей.

Планове відключення електропостачання!

У зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання щодня з 07.11.2023 по 07.11.2023 з 10:00 по 17:00 в таких населених пунктах: - Перерісль (І.Котляревського, Павлівська, Січових Стрільців) У зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання щодня з 07.11.2023 по 07.11.2023 з 08:00 по 17:00 в таких населених пунктах: - Перерісль (І.Богуна) У зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання щодня з 07.11.2023 по 07.11.2023 з 10:00 по 17:00 в таких населених пунктах: - Перерісль (І.Франка)

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

З метою забезпечення захисту прав дітей, які через складні життєві обставини тимчасово не можуть проживати разом з батьками, надання їм та їхнім сім’ям послуг, спрямованих на повернення в рідні сім’ї відповідно до найкращих інтересів дітей службою у справах дітей Переріслянської сільської ради проводиться інформаційно-просвітницька робота щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

Про статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Службою у справах дітей Переріслянської сільської ради 26.10.2023 р. взято участь у вебінарі на тему "Оформлення статусу  “Дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів” організований Благодійним фондом "Право на захист".

Участь у робочій зустрічі

18.10.2023 року у приміщенні Надвірнянської районної адміністрації за адресою майдан Шевченка, 33, м. Надвірна відбулася робоча зустріч за участю в.о. начальника служби у справах дітей Івано-Франківської обласної адміністрації Марії Євчук та начальника служби у справах дітей Надвірнянської районної адміністрації Марії Сметанюк.