Профілактичний рейд Служби у справах дітей

27 червня 2023 року комісією у складі начальника служби у справах дітей, спеціаліста відділу соціального захисту населення, інспектора ювенальної превенції Надвірнянського РВП та старостами сіл сільської ради проведено профілактичний рейд в с. Волосові та в с. Гаврилівці. Здійснено обстеження умов проживання 6 кризових сімей, в яких виховуються 19 дітей.

Увага! Опитувальник для батьків.

Для вивчення думки батьків та/або законних представників дитини щодо безпеки в організації освітнього процесу в умовах воєнного стану секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводить опитування. Офісом Уповноваженого створено анонімний опитувальник, щоб дізнатись реальну ситуацію про стан укриття від батьків, адже до 1 вересня часу залишилось не так багато, а ми спільно маємо зробити усе, аби наші діти пішли у безпечні школи та садочки.

Оздоровлення дітей влітку

Здорове дитинство - це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Для збереження і зміцнення здоров'я величезне значення має активний відпочинок і, перш за все, на повітрі.