Оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і ...

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”.

Переріслянська громада отримала обладнання для прихистку

19 жовтня цього року, сільський голова Володимир Молдавчук взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Співпраця громад задля подолання гуманітарних наслідків війни», який відбувся у Старобогородчанській громаді за ініціативи Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.  Представники 10-ти прикарпатських громад поділилися власним досвідом подолання кризових явищ на рівні місцевого самоврядування. Зокрема, йшлося про створення та підтримку роботи прихистків для внутрішньо переміщених осіб.

Опале листя – це не сміття!

Опале листя – це не сміття, воно виконує важливу функцію для лісу, саду, парку та його жителів. Розкладаючись в ґрунті, листя додає в неї мінеральні та органічні речовини, накопичені за літо. Повільно розкладаються частини листа структурують ґрунт, покращуючи його якість.