підготовка до опалювального сезону

Спека швидко закінчується і підготовка до опалювального сезону в самому розпалі. Нас чекає одна з найскладніших зим за всі роки незалежності. Зважаючи на реалії сьогодення та ситуацією з газом українцям знову доведеться згадати про вічний «головний біль» – платіжки, тарифи, комуналку. А отже, вкотре рахувати гроші, зважати на ощадливість та економію. З огляду на останні тенденції в нашій державі все частіше говорять про альтернативне паливо.

В Україні діє соціальний проект «Прихисток»

Здійснення прямої військової агресії росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань, загибелі українських громадян. Більшість тих, чиї домівки знаходились на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені були покинути рідні місця.

На Івано-Франківщині за перше півріччя 2022 року роботу знайшли 5,6 тис. осіб

«З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 21,6 тис. громадян, з яких 18,4 тис. мали статус безробітного. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 5,6 тис. осіб», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Виходь на світло, або чому важливо декларувати трудові відносини

Понад 20% зайнятого населення України, а це більше 3,5 мільйонів осіб, залучені у повністю або частково не задекларовані трудові відносини. Щоб привернути увагу українців до проблеми, Державна служба України з питань праці за підтримки Європейського Союзу та Міжнародної організації праці проводять всеукраїнську інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Працівниками Держпродспоживслужби завершено обстеження ячменю для експорту в Китайську Народну Республіку

Незважаючи на всі наявні складнощі та ситуацію в Україні, фермери проводять кампанію зі збору урожаю 2022 року і власними силами роблять усе можливе для забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світі.