Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг Цієї цифри Гід досяг за рік роботи.

Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби. Усі сервіси систематизовані за 18 категоріями й за 37 життєвими подіями та ситуаціями:

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Зібрали добірку всіх необхідних послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.

Боротьба з борщівником актуальна щороку

Перерісляська сільська рада закликає до боротьби з небезпечною рослиною усіх мешканців громади, а особливо власників земельних ділянок, докладати зусиль задля знищення борщівника. Проведіть обстеження своїх угідь на предмет наявності даного виду, а у випадку виявлення - вживайте заходи для його знищення.

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД ЗАПУСТИВ ПРОЄКТ З МІКРОФІНАНСУВАННЯ БІЗНЕСУ

Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи. Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно. Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки: