Бути напоготові: як діяти у випадку повного відключення інтернету

У п’ятницю 25 лютого 2022 р. о 17:00  Громадська організація “Подільська агенція регіонального розвитку” у партнерстві з ГО «Інтерньюз-Україна» та канадською компанією eQualit.ie (Монреаль) проведе практичну навчальну сесію на тему протидії сценаріям відключення інтернету на рівні країни та підвищення рівня цифрового захисту користувачів інтернету в умовах кризи.

У зв’язку із введенням воєнного стану, сільський голова провів зустріч з активом Переріслянської територіальної громади

Сьогодні, 24 лютого, Переріслянський сільський голова Володимир Молдавчук, у зв’язку із введенням воєнного стану, провів зустріч з активом Переріслянської територіальної громади. Зокрема, повідомив громадськість, про те що брав участь у засіданні районного штабу територіальної оборони.

Підготовка найпростіших укриттів для населення

Найпростіше укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження населення від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Склад тривожної валізи для населення

Тривожна валіза – необхідна річ у разі виникнення надзвичайної ситуації, яка вимагає негайно залишити домівку через загрозу техногенної або природної катастрофи. Рюкзак – найбільш оптимальний варіант, особливо у випадку, коли доводиться пересуватися пішки.

Планові вимкнення електропостачання

У зв’язку з плановими роботами 22.02.2022 з 08:00 по 12:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Перерісль (вул.С.Бандери, вул. С.Бандери) У зв’язку з плановими роботами 24.02.2022 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Перерісль (вул.Молодіжна, вул. Данилюка, пров.І.Франка, вул.Л.Українки) - Фитьків (вул.Зелена, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Січ.Стрільц, вул.Н.Попович)