Управління Держпраці в Івано-Франківській області інформує

Державною службою України з питань праці  започатковано проєкт надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держава, де внаслідок збройної агресії російської федерації ведуться активні бойові дії, та переїхали до більш безпечних місць.

Продовжуються виїзні прийоми громадян працівниками сервісних центрів обслуговування громадян УПФУ

Відповідно до затверджених графіків, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 10 (сервісного центру ПФУ) Лілія Волинська провела виїзний прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг  Переріслянської територіальної громади.

Вибіркові рубки що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків та с.Гаврилівка

Відповідно до вимог п.13 “Санітарних правил в лісах України", Надвірнянський спеціалізований агролісгосп інформує про те, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2022 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків та с.Гаврилівка Надвірнянського району проводяться лісогосподарські заходи.

щодо захисту населення у разі можливого застосування зброї масового ураження

З метою забезпечення готовності до виконання заходів щодо захисту населення у разі можливого застосування проти України зброї масового ураження доводимо основні вимоги рекомендацій стосовно дій органів місцевого самоврядування :

На платформі eDopomoga запустили можливість - Допомога онлайн

Міністерство соціальної політики України разом з міністерством цифрової трансформації України  та програми розвитку ООН (ПРОООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

Статистика про материнство

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, хто народжує і виховує дітей – майбутнє нашої країни.

Як отримати грошову компенсацію “пакунок малюка” в умовах воєнного стану

Міністерство соціальної політики спростило механізм отримання сім’ями при народженні дитини грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” в умовах воєнного стану.