ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 05.03.2021 14:03

15 березня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав  споживачів на тему: «Захист прав споживачів, як складова частина забезпечення конституційних прав і свобод громадян».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

1. Заходи державного нагляду, як спосіб превентивного впливу на попередження (зменшення) випадків завданої шкоди споживачам від неякісних товарів та послуг.

2.  Реалізація заходів, спрямованих  на підвищення правової обізнаності у сфері захисту прав споживачів.

3. Пошук нових методів та механізмів позасудового вирішення споживчих спорів, способи їх діджиталізації.

Місце проведення:

Інтернет- платформа скайп.

Запрошуються: представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, начальники та відповідальні особи за роботу консультаційних центрів районних, міських управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, представники громадських організацій,  засобів масової інформації.

Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону, логін скайп) необхідно повідомити до 12 березня 2021 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

Контактна особа:  Грибик Олександр, моб. тел. 0502273661